Послуги та ціни

Шановні відвідувачі!

Запрошуємо Вас відпочити в банний комплекс “Калинівські Бані”. Тільки у  нас Ви можете попаритися в російській парній, скинути тягар проблем та втому в джакузі, а також незабутньо та весело провести вихідні і свята в колі друзів, чудовий відпочинок Вам гарантований. Є стоянка для Ваших авто.

Особливість наших бань це –  піч-кам’янка, яку топимо тільки дровами. Ізюминкою є те, що на подвір’ї,  біля бань є невеличке водоймище, де Ви можете добряче  попірнати після хорошої розпарки.

Додатково у нас Ви зможете замовити: віники (березові, дубові), простирадла, рушники, шапочки, тапочки. Ваш візит до нас стане незабутнім святом для душі і тіла!

Вашій увазі пропонується :
3 окремо розташованих бані, одноповерхова та двоповерхова кожна місткістю до 12 осіб, а також маленька на 4 особи.

   Одноповерхова (до 12 осіб):

В бані є вітальня, гостьова з камінним залом, де можна посидіти біля вогнища, посмажити шашличок, затишна кухня, туалет, душ, парильня, передбанник, басейн з біжучою хвилею та підсвічуванням, дві кімнати відпочинку, російський більярд, наявний телевізор, музичний центр. Для великої компанії буде в раз.

Двоповерхова (до 12 осіб):

1-й поверх: Два душа, туалет, басейн, лежанка, парильня, передбанник, джакузі.

2-й поверх: Вітальня, кухня, кімната відпочинку, гостьова з електричним каміном. Плазмовий телевізор, супутникове телебачення.

Мала (до 4 осіб):

Баня збудована недавно, приємний інтер’єр, зручна, туалет, душ,басейн, парильня. Для невеличкої компанії – те, що треба!

Ціни:      (Ціна змінюється в залежності від пори року. Уточнюйте за телефонами)

Вартість одноповерхової бані: 350 грн. за годину

Вартість двоповерхової бані: 350 грн. за годину. (На реконструкції)

Вартість малої бані: 250 грн. за годину.

 

Додатково у нас Ви зможете замовити:

Простирадло (прокат): 20грн.

Рушник (прокат): 20грн.

Шапка банна (повстяна, одноразова): 20грн.

Капцi банні (одноразові): 20грн.

Віник (дубовий, березовий): 50грн.

 

Додатково:

Оренда бані для організацій та приватних осіб на будь-яке свято: Новий рік, Різдво, Водохреща, 23 лютого, 8 березня, День народження, і т.д. (місткість до 12 осіб) за домовленістю.